English | Українська

Тендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у центральній частині Луганської області (UA1-2015-346)

Тема: Тендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у центральній частині Луганської області (UA1-2015-346)
Опубліковано: 17.07.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
06.08.2015

В рамках проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого населення в Україні» за підтримки Європейського союзу, та у рамках проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі» за підтримки Японського Уряду, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 17 липня 2015 року оголошує тендер на  проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у центральній частині Луганської області, а саме:

  1. Амбулаторія у селі Нижня Дуванка;
  2. Сільський клуб у селі Червонопопівка;
  3. Дитяча бібліотека у місті Кремінна;
  4. Центральна бібліотека у місті Рубіжне;
  5. Сільський клуб у селищі Борівське;
  6. Амбулаторія у селі Половинкине;
  7. Дитячий спортивний комплекс у селі Байдівка;
  8. Середня школа у селі Шульгинка.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, а також стандартну форму контракту завантажити тут.

Умови тендеру можна завантажити тут

Технічне завдання виконання ремонтних робіт завантажити тут

Необхідно звернути увагу також на те, що загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx)

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.        

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 06 серпня 2015 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія ліцензії на здійснення відповідних робіт, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, список та/або рекомендації найбільших клієнтів та інше, згідно інструкцій для учасників тендера.

Важливо зауважити, що, в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

Відділ Закупівель

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8.

На конверті будь ласка обов’язково вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2015-346.

Довідки за е-поштою iomkievprocurement@iom.int. В темі листа необхідно вказати: Запит в рамках тендеру UA1-2015-346 до уваги Анастасії Литвинової.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості