English | Українська

Увага! Специфікацію тендеру було оновлено. Тендер на проведення ремонтно-будівельних робіт в будівлі медичної клініки по вул. Горького 16 Б, м. Київ (UA1-2016-1038)

Тема: Увага! Специфікацію тендеру було оновлено. Тендер на проведення ремонтно-будівельних робіт в будівлі медичної клініки по вул. Горького 16 Б, м. Київ (UA1-2016-1038)
Опубліковано: 06.05.2016
Стан: закрите
Дата завершення: 
19.05.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 05 травня 2016 року оголошує тендер на проведення ремонтно-будівельних робіт в будівлі медичної клініки по вул. Горького 16 Б, м. Київ.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Оновлене технічне завдання виконання ремонтних робіт завантажити тут.

Загальна вартість (договірна ціна) комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США з ПДВ (у разі якщо учасник є платником ПДВ) та без ПДВ (у разі якщо учасник є платником єдиного податку). Оплата буде здійснена в валюті рахунку, по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Вартість за одиницю робіт та матеріалів можуть бути надані учасником тендера в гривнях, у формі детальної кошторисної документації (за умови використання затверджених в Україні програмних комплексів формування кошторису: АВК, ІВК, тощо) або доларах США.

Загальна сума (договірна ціна) має бути вказана окремо, у доларах США.

МОМ рекомендує відвідати та перевірити безпосереднє місце проведення Робіт, а також отримати повну інформацію, що є необхідною для підготовки тендерної пропозиції та отримання контракту на проведення будівельних робіт. Всі витрати, пов’язані з візитом, покриваються учасником тендера.

Час візиту необхідно попередньо погодити із представником МОМ Іваном Фроесом (e-mail: ifroes@iom.int).

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.  

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 17:00, 19 травня 2016 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копія свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про взяття на облік платника ПДВ або платника єдиного податку, копія Статуту, копія ліцензії на здійснення відповідних робіт, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості).

Звертаємо увагу, що, в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

Представництво в Україні Міжнародної Організації з Міграції

Відділ Закупівель

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8.

На конверті будь ласка вкажіть номер тендеру та назву тендеру:

Тендер: UA1-2016-1038 – Тендер на проведення ремонтно-будівельних робіт в будівлі медичної клініки по вул. Горького 16 Б, м. Київ.

Довідки за е-поштою iomkievtenders@iom.int. В темі листа необхідно вказати: Запит в рамках тендеру UA1-2016-1038 до уваги Івана Фроеса.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості