English | Українська

Тендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у центральній частині Донецької області (UA1-2015-304)

Тема: Тендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у центральній частині Донецької області (UA1-2015-304)
Опубліковано: 06.07.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
23.07.2015

В рамках проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого населення в Україні» за підтримки Європейського союзі, та у рамках проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі» за підтримки Японського Уряду, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 03 липня 2015 року оголошує тендер на  проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у центральній частині Донецької області, а саме:

  1. Музична школа міста Святогірськ;
  2. Міський кінотеатр «Супутник» м. Костянтинівка;
  3. Центра позашкільної роботи м. Краматорськ;
  4. Центр культури і дозвілля смт Билбасівка;
  5. Центр дитячої і молодіжної творчості м. Дружківка;

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції. Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, а також стандартну форму контракту завантажити тут.

Умову тендеру можна завантажити тут

Технічне завдання виконання ремонтних робіт завантажити тут

Необхідно звернути увагу також на те, що загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx)

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.        

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 23 липня 2015 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія ліцензії на здійснення відповідних робіт, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, список та/або рекомендації найбільших клієнтів та ін. згідно інструкцій для учасників тендера.

Важливо зауважити, що, в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

м.Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8,  Відділ Закупівель.

На конверті будь ласка вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер UA1-2015-304. Проект: Стабілізація громад

Довідки за е-поштою iomkievprocurement@iom.int  до уваги Анастасії Літвінової  (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед участниками тендеру

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості