English | Українська

Tендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у Донецькій області (UA1-2016-002)

Тема: Tендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у Донецькій області (UA1-2016-002)
Опубліковано: 11.01.2016
Стан: закрите
Дата завершення: 
18.01.2016

В рамках проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі», за підтримки Уряду Японії, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні 11 січня 2016 року оголошує тендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у Донецькій області, а саме:

  1. Комунальний гуртожиток  за адресою вул. Привокзальна 1,  м. Артемівськ;
  2. Комунальний гуртожиток  за адресою вул. Сібірцева 25,  м. Артемівськ;
  3. Загальноосвітня школа №26 за адресою вул. Ул’янівська 128, м. Краматорськ.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендеру, а також стандартну форму контракту завантажити тут.

Технічне завдання виконання ремонтних робіт завантажити тут

Необхідно звернути увагу також на те, що загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Виконання ремонтних робіт проводитиметься в рамках зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання виконавцем робіт податкових пільг, передбачених законодавством та міжнародними договорами України.

Зауважуємо, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.  

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 18 січня 2016 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія ліцензії на здійснення відповідних робіт, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, список та/або рекомендації найбільших клієнтів та ін. згідно інструкцій для учасників тендера).

Додатково, електроні версії тендерної пропозиції та тендерних документів (включно із кошторисами на виконання робіт) повинні бути надіслані на електронну адресу  iomkievprocurement@iom.int не пізніше вказаного часу.

Просимо прийняти до уваги, що, в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.  

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

Представництво в Україні Міжнародної Організації з Міграції

Відділ Закупівель

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8

На конверті будь ласка вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2016-002

Назва: Проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у Донецькій області.

Довідки за е-поштою iomkievprocurement@iom.int.

В темі листа необхідно вказати: Запит в рамках тендеру UA1-2016-002 до уваги Олега Чугая.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості