English | Українська

Тендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у Донецькій та Луганській областях (#UA1-2016-451)

Тема: Тендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у Донецькій та Луганській областях (#UA1-2016-451)
Опубліковано: 28.09.2016
Стан: закрите
Дата завершення: 
17.10.2016

 

В рамках проекту «Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі», за підтримки Уряду Японії, Міжнародна організація за Міграції (МОМ), Представництво в Україні, 28 вересня 2016 року оголошує тендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у Донецькій та Луганській областях, а саме:

  1. Центральна міська бібліотека, вул. Гоголя, 24  м. Селидове, Донецька область;
  2. Центральна міська бібліотека, вул. Соборна, 2а  м. Слов’янськ, Донецька область;
  3. Міська бібліотека, вул. Театральна 17, м. Родинське, Донецька область;
  4. Районний будинок культури, вул. Перемоги 10, смт Троіцьке, Луганська область.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендеру, а також стандартну форму контракту завантажити тут.

Технічне завдання виконання ремонтних робіт завантажити тут

Загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу (поточне значення курсу можна знайти за посиланням:

https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php)

Виконання ремонтних робіт проводитиметься в рамках зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання виконавцем робіт податкових пільг, передбачених законодавством та міжнародними договорами України.

Зауважуємо, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти стандартну форму Угоди про виконання будівельних робіт МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.  

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 16:00, 17.10.2016 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (відповідно до інструкцій для учасників тендера).

Додатково, електроні версії тендерної пропозиції та тендерних документів (включно із кошторисами на виконання робіт) повинні бути надіслані на електронну адресу  iomkievtenders@iom.int не пізніше вказаного часу.

Просимо прийняти до уваги, що, в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду. 

Комерційну пропозицію необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8.

м. Київ,

01001,

Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2016-451

Назва: Проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у Донецькій та Луганській областях

Разом із подачею оригіналів тендерних пропозицій, учасники повинні розмістити електронні версії документів, включно із скан-копією тендерної гарантії, на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrie тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 16:00 17.10.2016. В темі письма із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2016-451 – [вкажіть назву учасника] – Електронна пропозиція

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати: Тендер #UA1-2016-451 ­– [найменування учасника] – до уваги Максима Кошеля

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості