English | Українська

Tендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у Донецькій та Запорізькій областях (UA1-2015-370)

Тема: Tендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у Донецькій та Запорізькій областях (UA1-2015-370)
Опубліковано: 31.07.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
28.09.2015

В рамках проектів «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого населення в Україні» за підтримки Європейського союзу, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 30 липня 2015 року оголошує тендер на  проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у Донецькій та Запорізькій областях, а саме:

  1. Сільський будинок культури с. Луначарське;           
  2. Районний будинок культури в смт. Володарське;
  3. Фельшердсько-акушерський пункт в с. Новокраснівка;
  4. Міський Будинок культури в  м. Приморськ.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, а також стандартну форму контракту завантажити тут.

Технічне завдання виконання ремонтних робіт завантажити тут

Необхідно звернути увагу також на те, що загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.  

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 28 вересня 2015 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія ліцензії на здійснення відповідних робіт, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, список та/або рекомендації найбільших клієнтів та ін. згідно інструкцій для учасників тендера).

Важливо зауважити, що, в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

Представництво в Україні Міжнародної Організації з Міграції

Відділ Закупівель

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8.

На конверті будь ласка вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2015-370

Довідки за е-поштою iomkievprocurement@iom.int. В темі листа необхідно вказати: Запит в рамках тендеру UA1-2015-370 до уваги Анастасії Литвинової.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості