English | Українська

Тендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у північній частині Донецької області (UA1-2015-359 )

Тема: Тендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у північній частині Донецької області (UA1-2015-359 )
Опубліковано: 24.07.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
25.08.2015

У рамках проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого населення в Україні» за підтримки Європейського союзу, проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі» за підтримки Японського Уряду, та проекту «Негайна допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні», що фінансується урядом Канади, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 23 липня 2015 року оголошує тендер на Проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у північній частині Донецької області, а саме:

  1. Сільського клубу культури в с. Парасковіївка;
  2. Центру дитячої творчості у смт Часів Яр;
  3. Амбулаторії у с. Красне;
  4. Центральної бібліотеки м. Артемівськ;
  5. Душових у гуртожитку м. Артемівськ.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, а також стандартну форму контракту завантажити тут.

Технічне завдання виконання ремонтних робіт завантажити тут

Необхідно звернути увагу також на те, що загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.  

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 17:00, 25 серпня 2015 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія ліцензії на здійснення відповідних робіт, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, список та/або рекомендації найбільших клієнтів та ін. згідно інструкцій для учасників тендера).

Важливо зауважити, що, в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

Представництво в Україні Міжнародної Організації з Міграції

Відділ Закупівель

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8.

На конверті, будь ласка, вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2015-359

Довідки за е-поштою iomkievprocurement@iom.int. В темі листа необхідно вказати: Запит в рамках тендеру UA1-2015-359 до уваги Анастасії Литвинової.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти комерційні пропозиції, а також анулювати процес в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості