English | Українська

Увага! Тендер продовджено. Тендер на ремонт приміщення тиру для потреб Навчального центру Державної прикордонної служби України в с.м.т. Оршанець (UA1-2015-263)

Тема: Увага! Тендер продовджено. Тендер на ремонт приміщення тиру для потреб Навчального центру Державної прикордонної служби України в с.м.т. Оршанець (UA1-2015-263)
Опубліковано: 10.06.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
03.07.2015

В рамках реалізації проекту «Стале реформування Державної прикордонної служби України (СУРЕБУ)», що фінансується Держдепартаментом США, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 11 червня 2015 року оголошує тендер на ремонт приміщення  тиру для потреб Навчального центру Державної прикордонної служби України в с.м.т. Оршанець.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції. Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, а також стандартну форму контракту завантажити тут.

Технічне завдання для виконання ремонтних робіт завантажити тут

Необхідно звернути увагу також на те, що загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx)

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.   

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 26 червня 2015 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія ліцензії на здійснення відповідних робіт, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, список та/або рекомендації найбільших клієнтів та ін. згідно інструкцій для учасників тендера.

Будь ласка, зверніть увагу, що тендер подовжено. Деталі можна знайти у бюлетені №1 та №2

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

м.Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8,  Відділ Закупівель.

На конверті будь ласка вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер UA1-2015-263. Проект: Стале реформування Державної прикордонної служби України.

Довідки за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int до уваги Андрія Гринюка  (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості