English | Українська

Тендер на створення нової версії веб-сайту Панелі Східного партнерства з міграції та притулку (UA1-2015-108).

Тема: Тендер на створення нової версії веб-сайту Панелі Східного партнерства з міграції та притулку (UA1-2015-108).
Опубліковано: 20.03.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
08.04.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні шукає постачальника послуг для створення нової версії веб-сайту (далі - Сайт) Панелі Східного партнерства з міграції та притулку (www.eapmigrationpanel.org) (UA1-2015-108).

Обраний постачальник послуг повинен виконувати такі завдання:

•             Створення структури сайту;

•             Інсталяція, конфігурація та адаптація CMS (системи управління контентом) Drupal;

•             Створення дизайну відповідно до корпоративних вимог;

•             Проведення інструктажу з адміністрування Сайту для працівників МОМ;

•             Підтримка сайту та пошук й виправлення помилок.

До участі у тендері запрошуються постачальники послуг з наявним досвідом створення веб-сайтів на базі системи управління контентом Drupal не менше трьох років; з наявністю відповідного портфоліо щодо дизайну та програмування.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Завантажити технічне  завдання  з детальною інформацією можна тут.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції (разом із бюджетом, планом виконання робіт, резюме залучених фахівців, портфоліо створених сайтів) до 18:00, 8 квітня 2015 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ та ін. згідно ЗП).

Постачальники послуг повинні вказати вартість своїх послуг в доларах США з урахуванням ПДВ. Оплата буде здійснюватися в гривнях по курсу ООН на момент оплати (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx). Комерційна пропозиція залишається в силі протягом 45 календарних днів.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «створення нової версії веб-сайту Панелі Східного партнерства з міграції та притулку(UA1-2015-108)» на адресу: 01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8 – Валерії Брагілєвій та електрону версію комерційної пропозиції  разом із сканованим варіантом вищезазначених установчих документів на е-пошту iomkievprocurement@iom.int,  вказавши у темі листа «Тендер на постачання послуг для створення нової версії веб-сайту Панелі Східного партнерства з міграції та притулку (UA1-2015-108)». Компанії, які не надали оригінал комерційної пропозиції до 18:00, 3 квітня 2015 року, будуть вважатись як ті, що відмовились брати подальшу участь у тендері.

Довідки з організаційних питань за тел. +38 044 568-50-15 (Власенко Тетяна) та за е-поштою: tvlasenko@iom.int

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості