English | Українська

Тендер на Виготовлення документального відеосюжету про проект (UA1-2017-775)

Тема: Тендер на Виготовлення документального відеосюжету про проект (UA1-2017-775)
Опубліковано: 29.11.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
08.12.2017

В рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та населення, постраждалого від конфлікту в Україні», за підтримки Європейського Союзу, Міжнародна організація за Міграції (МОМ), Представництво в Україні, 29 листопада 2017 року оголошує тендер на Виготовлення документального відеосюжету про проект.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендеру, а також стандартну форму контракту завантажити тут.

Форму бюджету пропозиції (ФФП-2) можна завантажити тут.

Форму переліку запропонованого складу виробничої команди (ФТП-4) можна завантажити тут.

Інформаційний листок постачальника можна завантажити тут.

Кодекс поведінки Постачальника можна завантажити тут

Загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ.

Для розрахунків  необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату підготовки пропозиції здійснення платежу. Поточне значення операційного курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php

Вказана у пропозиції вартість по кожній статті витрат має включати усі відповідні податки та збори.

Подаючи свої пропозиції в рамках цього запиту учасники, у разі обрання переможцем, підтверджують готовність повністю прийняти типовий Договір МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ. 

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 17:00, 08.12.2017 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (відповідно до інструкцій для учасників тендера).

Просимо прийняти до уваги, що, в разі залучення субпідрядників, необхідно надавати повний пакет технічної та фінансової документації по таких фізичних або юридичних особах. 

Фізичні особи-підприємці, що представляють інтереси юридичних осіб у тендері мають надати відповідний авторизаційний лист від юридичної особи, яку вони представляють, стосовно такого права.

Комерційну пропозицію необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8.

м. Київ,

01001,

Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2017-775

Назва: Виготовлення документального відеосюжету про проект МОМ «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та населення, постраждалого від конфлікту в Україні».

Разом із поданням оригіналів тендерних пропозицій, учасники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 17:00 08.12.2017. В темі письма із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2017-775 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

Електронна пропозиція має містити усі документи, зазначені у Інструкції для учасників тендеру, реєстраційні документи Учасника, Інформаційний листок постачальника та Кодекс Поведінки (оригінал підписаного Інформаційного листка Постачальника та Кодексу Поведінки подаються разом з оригіналом пропозиції).

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати: UA1-2017-775 ­– [найменування учасника (без дужок)] – до уваги Максима Кошеля

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості