English | Українська

Тендер на Виготовлення та розміщення зовнішньої реклами на білбордах/щитах (UA1-2017-801)

Тема: Тендер на Виготовлення та розміщення зовнішньої реклами на білбордах/щитах (UA1-2017-801)
Опубліковано: 30.11.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
08.12.2017

В рамках проекту «Нове обличчя кордону», що фінансується Урядом США, Міжнародна організація за Міграції (МОМ), Представництво в Україні, 30 листопада 2017 року оголошує тендер на Виготовлення та розміщення зовнішньої реклами на білбордах/щитах.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендеру, а також стандартну форму контракту завантажити тут.

Форму бюджету пропозиції (Форма-2) можна завантажити тут.

Інформаційний листок постачальника можна завантажити тут.

Кодекс поведінки Постачальника можна завантажити тут.

Загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в гривнях, без ПДВ.

Вказана у пропозиції вартість по кожній статті витрат має включати усі відповідні податки та збори.

Подаючи свої пропозиції в рамках цього запиту учасники, у разі обрання переможцем, підтверджують готовність повністю прийняти типовий Договір МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ. 

Зацікавлені постачальники послуг повинні розмістити електронні версії (скан-копії) документів пропозиції на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо, (такі, що не потребують реєстрації для завантаження за наданим посиланням) та  надіслати посилання для завантаження на електронну адресу iomkievtenders@iom.int, не пізніше 17:00 08.12.2017. В темі письма із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2017-801 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

Електронна пропозиція має містити усі документи, зазначені у Інструкції для учасників тендеру, реєстраційні документи Учасника, Інформаційний листок постачальника та Кодекс Поведінки.

Просимо прийняти до уваги, що, в разі залучення субпідрядників, необхідно надавати повний пакет технічної та фінансової документації по таких фізичних або юридичних особах. 

Фізичні особи-підприємці, що представляють інтереси юридичних осіб у тендері мають надати відповідний авторизаційний лист від юридичної особи, яку вони представляють, стосовно такого права.

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати: UA1-2017-801 ­– [найменування учасника (без дужок)] – до уваги Максима Кошеля

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості