English | Українська

УВАГА! Термін подання передкваліфікаційних заявок подовжено. Запрошення на подання передкваліфікаційних документів для участі в реконструкції пунктів пропуску через державний кордон (UA1-2017-523)

Тема: УВАГА! Термін подання передкваліфікаційних заявок подовжено. Запрошення на подання передкваліфікаційних документів для участі в реконструкції пунктів пропуску через державний кордон (UA1-2017-523)
Опубліковано: 02.10.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
27.10.2017

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні запрошує до подання передкваліфікаційних документів з ціллю кваліфікації для подальшої участі у тендері на виконання робіт із розробки проектно-технічної документації на реконструкцію пунктів пропуску через державний кордон (ПП) «Кучурган (Україна) - Первомайськ (Молдова)» та «Рені (Україна) - Джурджулешти (Молдова)» (на українській стороні).

Усі правила, вимоги, інструкції та порядок проведення передкваліфікації можна завантажити тут.

Шаблон форми Заявки на участь у предкваліфікацї можна завантажити тут.

Початкові висновки МОМ про статус підпроектів об'єктів реконструкції можна завантажити тут.

Шаблон переліку подібних реалізованих проектів можна завантажити тут.

Шаблон форми запиту на відгук клієнта можна завантажити тут.

Шаблон Інформаційного листку постачальника можна завантажити тут.

Всі Заявники повинні надати особисто або відправити кур'єром оригінальний пакет документів, що включає Заявку на прекваліфікацію, до Представництва МОМ в Україні в Києві. Документи необхідно подати у запечатаному конверті з зазначенням маркування:

Заявка на прекваліфікацію для UA1-2017-523

(Назва компанії учасника тендеру)

До уваги Комісії з оцінки та порівняння пропозицій

МОМ, Представництво в Україні

вул. Михайлівська 8, м. Київ, 01001, Україна

Весь пакет оригіналів документів для Заявки на прекваліфікацію повинен бути отриманий МОМ не пізніше 17:00 27.10.2017 (за східно-європейським часом)

Всі Заявники повинні розмістити свою офіційну Заявку та супровідну документацію на  платформі Dropbox та  надіслати посилання для завантаження файлів на електронну адресу iomkyivbd523@iom.int не пізніше 17:00 27.10.2017 (за східно-європейським часом), вказавши в темі листа:

“UA1-2017-523 – Заявка на прекваліфікацію – (найменування Заявника (без дужок))”.

МОМ залишає за собою право відхилити будь-які, або усі Заявки на прекваліфікацію, що подаються після кінцевого терміну подання, будуть відхилені.

Будь ласка, зауважте, що вказаний проект міжнародної технічної допомоги буде реалізовано лише за умови підтвердження відповідного фінансування.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які Заявки, відміняти тендерний процес  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості