English | Українська

Тендер на виготовлення сувенірної продукції (UA1-2018-2024)

Тема: Тендер на виготовлення сувенірної продукції (UA1-2018-2024)
Опубліковано: 26.06.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
04.07.2018

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на виготовлення сувенірної та поліграфічної продукції для потреб Проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» відповідно до наданого дизайну та макетів МОМ.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропрозиції до 10:00, 04 липня 2018 разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, довідки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтва платника податку). Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

При підготовці комерційної пропозиції необхідно враховувати, що, відповідно до діючої тендерної процедури МОМ, порівняння наданих пропозицій буде виконуватись окремо по кожному лоту. За результатами порівняння та оцінки пропозицій може бути вибраний один чи декілька переможців тендеру.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (завантажити форму).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «Тендер № UA1-2018-2024 – Виготовлення сувенірної продукції для потреб Проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 з поміткою «до уваги відділу закупівель».

Електронні копії комерційних пропозицій мають бути надіслані на електронну адрессу iomkievtenders@iom.int з вказівкою у темі листа назви та номеру тендеру: Тендер на виготовлення сувенірної продукції (UA1-2018-2024)

Довідки за е-поштою iomkievtenders@iom.int (з вказівкою у темі листа номеру тендеру та з поміткою «до уваги  Анастасії Щербакової »).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, а також анулювати процес відбору протягом часу до підписання контракту. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

 

 

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості