English | Українська

Тендер на виконання ремонтних робіт в офісному приміщенні по вул. Михайлівська, 6, (3 поверх), м. Київ (UA1-2017-320)

Тема: Тендер на виконання ремонтних робіт в офісному приміщенні по вул. Михайлівська, 6, (3 поверх), м. Київ (UA1-2017-320)
Опубліковано: 17.05.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
31.05.2017

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 16 травня 2017 року оголошує тендер на виконання ремонтних робіт в офісному приміщенні по вул. Михайлівська, 6, (3 поверх), м. Київ.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Технічне завдання виконання ремонтних робіт завантажити тут.

Загальна вартість (договірна ціна) комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США з ПДВ (у разі якщо учасник є платником ПДВ) та без ПДВ (у разі якщо учасник є платником єдиного податку). Оплата буде здійснена в валюті рахунку, по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Вартість за одиницю робіт та матеріалів можуть бути надані учасником тендера в гривнях, у формі детальної кошторисної документації (за умови використання затверджених в Україні програмних комплексів формування кошторису: АВК, ІВК, тощо) або доларах США.

Загальна сума (договірна ціна) має бути вказана окремо, у доларах США.

МОМ рекомендує відвідати та перевірити безпосереднє місце проведення Робіт, а також отримати повну інформацію, що є необхідною для підготовки тендерної пропозиції та отримання контракту на проведення будівельних робіт. Всі витрати, пов’язані з візитом, покриваються учасником тендера.

Час візиту необхідно попередньо погодити із представником МОМ Худік Ксенією (e-mail: kkhudik@iom.int).

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.  

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 17:00, 31 травня 2017 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копія свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про взяття на облік платника ПДВ або платника єдиного податку, копія Статуту, копія ліцензії на здійснення відповідних робіт, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, рекомендації замовників).

Звертаємо увагу, що, в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

Представництво в Україні Міжнародної Організації з Міграції

Відділ Закупівель

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8.

На конверті будь ласка вкажіть номер тендеру та назву тендеру:

Тендер: #UA1-2017-320 – Тендер на виконання ремонтних робіт в офісному приміщенні по вул. Михайлівська, 6, (3 поверх), м. Київ.

Довідки за е-поштою iomkievtenders@iom.int. В темі листа необхідно вказати: Запит в рамках тендеру офісному приміщенні по вул. Михайлівська, 6, 3 поверх, м. Київ. до уваги Ксенії Худік.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості