English | Українська

Тендер на залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців Проекту «Зміцнення зусиль України щодо протидії торгівлі людьми» (UA1-2015-982)

Тема: Тендер на залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців Проекту «Зміцнення зусиль України щодо протидії торгівлі людьми» (UA1-2015-982)
Опубліковано: 06.11.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
07.12.2015

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців Проекту «Зміцнення зусиль України щодо протидії торгівлі людьми», для втілення якого оголошується конкурс.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Полтавській та Черкаській областях.  Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу МОМ вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна  до 18.00, 7 грудня 2015 року. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розляду.

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру     UA1-2015-982 та адресувати конверт до уваги відділу закупівель.

Довідки за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int до уваги Ольги Стрельцової  (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед парнерами-виконавцями.

 

Програма протидії торгівлі людьми

Представництво МОМ в Україні

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості