English | Українська

УВАГА! ОПУБЛІКОВАНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ! ТЕНДЕР ЩОДО ПОСТАЧАННЯ ТА ДОСТАВКИ М’ЯКОГО ІНВЕНТАРЮ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ УСТАНОВ (UA1-2021-1854)

Тема: УВАГА! ОПУБЛІКОВАНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ! ТЕНДЕР ЩОДО ПОСТАЧАННЯ ТА ДОСТАВКИ М’ЯКОГО ІНВЕНТАРЮ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ УСТАНОВ (UA1-2021-1854)
Опубліковано: 25.06.2021
Стан: закрите
Дата завершення: 
16.07.2021

Міжнародна організація з міграції (МОМ) - це міжурядова організація, заснована у 1951 році, яка дотримується принципу, що гуманна та впорядкована міграція є благом як для мігрантів, так і для суспільства.

У рамках проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на Сході України» МОМ запрошує зацікавлених постачальників подавати Тендерні пропозиції щодо постачання та доставки мякого інвентарю для соціальних установ № UA1-2021-1854:

Лот №

Найменування

Короткий опис лоту

Пункт доставки

1

Матраци, подушки та ковдри

Ватні матраци, ортопедичні матраци, пір’яні подушки, подушки холлофайбер, шерстяні ковдри, ковдри холлофайбер

Сєвєродонецьк, Україна

Перелік локацій, Донецька обл.

2

Постільна білизна

Наволочки, простирадла, підковдри, наматрацники,    рушники

Сєвєродонецьк, Україна

Перелік локацій, Донецька обл.

 

Зацікавленим постачальникам пропонується звернутися до МОМ на електронну адресу iomkievtenders@iom.int з 25.06.2021 по 09.07.2021 із запитом щодо отримання повного пакету Тендерної документації чітко зазначивши у темі електронного листа: UA1-2021-1854 - [найменування постачальника] – Запит Тендерної документації

МОМ, в свою чергу, надасть зацікавленим постачальникам детальну інформацію щодо умов участі.

Тендерні пропозиції мають бути дійсними протягом 60 календарних днів з дати закінчення терміну подання та мають бути надіслані на електронну адресу iomkievtenders@iom.int а також подані у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8

м. Київ, 01001

Україна

не пізніше 16:00 GMT+2, 16.07.2021.

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2021-1854

Назва: Постачання та доставка мякого інвентарю для соціальних установ

Учасники тендеру, мають разом із комерційною пропозицією надати зразок Товару, включно із маркуванням, скотчем, у запакованому виді, для оцінки та порівняння (зразок пакувального скотчу, що надається, може бути небрендованим, але тип та якість зразка повинні повністю відповідати матеріалу, що пропонується до поставки).

Тендерні пропозиції, отримані після кінцевого терміну подання, не будуть прийняті до розгляду.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі тендерні пропозиції в будь-який час до підписання контракту без жодних зобов’язань по відношенню до постачальників.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості