English | Українська

Увага! Тендер подовжено. ЗАПИТ ПРОПОЗИЦІЙ ДЛЯ УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ (UA-2015-341) ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНКИ МІСЦЕВИХ РИНКІВ В ВІННИЦІ, ЖИТОМИРІ, МИКОЛАЄВІ, ПОЛТАВІ, ОДЕСІ,СУМАХ, ХЕРСОНІ, ЧЕРКАСАХ ТА ЧЕРНІГОВІ

Тема: Увага! Тендер подовжено. ЗАПИТ ПРОПОЗИЦІЙ ДЛЯ УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ (UA-2015-341) ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНКИ МІСЦЕВИХ РИНКІВ В ВІННИЦІ, ЖИТОМИРІ, МИКОЛАЄВІ, ПОЛТАВІ, ОДЕСІ,СУМАХ, ХЕРСОНІ, ЧЕРКАСАХ ТА ЧЕРНІГОВІ
Опубліковано: 10.07.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
28.07.2015

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення Постачальників послуг/ неурядових організацій (НУО) для проведення оцінки місцевих ринків у Вінниці,  Житомирі, Миколаєві, Полтаві, Одесі, Сумах, Херсоні, Черкасах та Чернігові в рамках програми  гуманітарної допомоги МОМ «Невідкладна допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні»  і для цього оголошує цей запит пропозицій.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в дол. США без ПДВ.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому Запиті пропозицій

Проект договору з НДО можна завантажити тут.

Завантажити часті запитання-відповіді.

Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозиції мають бути надані особисто або поштою до МОМ за адресою вул. Михайлівська, 8. м.Київ, 01001, до 18:00 години 28 липня 2015 р.

Будь ласка, чітко зазначте на конверті з проектною пропозицією: UA-2015-341 Оцінка місцевих ринків в Вінниці,  Житомирі, Миколаєві, Полтаві, Одесі, Сумах, Херсоні, Черкасах та Чернігові на підтримку гуманітарної програми МОМ в Україні «Невідкладна допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні»  для Відділу закупівель МОМ.

Довідки за тендером можна отримати надіславши питання на адресу iomkievprocurement@iom.int з приміткою: запитання  по тендеру UA1-2015-341 для Валерія Кокота.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості