English | Українська

ТЕНДЕР СКАСОВАНО. ТЕНДЕР (UA-2017-676) ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКІВ ТА ВИВЧЕННЯ ДОЦІЛЬНОСТІ КРЕДИТУВАННЯ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ЗМІЦНЕННЯ САМОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ГРОМАД, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВІД КОНФЛІКТУ В УКРАЇНІ»

Тема: ТЕНДЕР СКАСОВАНО. ТЕНДЕР (UA-2017-676) ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКІВ ТА ВИВЧЕННЯ ДОЦІЛЬНОСТІ КРЕДИТУВАННЯ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ЗМІЦНЕННЯ САМОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ГРОМАД, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВІД КОНФЛІКТУ В УКРАЇНІ»
Опубліковано: 26.10.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
28.11.2017

Увага! Надано відповіді щодо технічного завдання.

Інформаційний бюлетень № 676-01

Інформаційний бюлетень № 676-02

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має намір найняти Постачальника послуг для надання послуг щодо дослідження ринків та вивчення доцільності кредитування в рамках проекту «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», для чого складається ця Тендерна документація.

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в євро без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому файлі Тендерної документації.

Тут можна завантажити Інформаційний листок постачальника та Кодекс поведінки постачальника МОМ.

Тендерна документація включає наступні документи:

Розділ І.           Інструкції для Учасників тендеру                                                       

Розділ ІІ.          Стандартні форми Технічної пропозиції                                             

Розділ ІІІ.         Стандартні форми Фінансової пропозиції                                          

Розділ ІV.         Технічне завдання                                                                              

Розділ V.           Шаблон Контракту на надання послуг                                              

Разом з оригіналом тендерної пропозиції компанії, зацікавлені в участі у тендері надають наступну підтверджуючу інформацію та документи:

  1. Профіль компанії та інформаційний лист постачальника (додається окремим файлом);
  2. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
  3. Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного номеру та платника податку, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
  4. Перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років, а також рекомендації клієнтів;
  5. Підтвердження виконання податкових зобов‘язань за 2016 фіскальний рік;
  6. Аудований фінансовий звіт за 2016 фіскальний рік;
  7. У разі потенційного залучення субпідрядників, компанії, зацікавлені до участі у тендері, надають перелік документів, що підтверджують спроможність компанії – субпідрядника, а саме: а) Профіль компанії; b) Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами; c) Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного  номеру та платника місцевих податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами; d) Перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років, а також рекомендації клієнтів; e) Підтвердження виконання податкових зобов‘язань за 2016 фіскальний рік; f) Аудований фінансовий звіт за 2016 фіскальний рік.

Пропозицію у двох примірниках (оригінал і копія) необхідно передати особисто або надіслати поштою на адресу Комісії.

Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозиції мають бути доставлені власноруч або поштою з вказанням номеру та назви тендеру №UA-2017-676 «Дослідження ринків та вивчення доцільності кредитування» за наступною адресою:  Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 12:00, 28 листопада 2017 р., до уваги Відділу закупівель. Після закінчення терміну подання, пропозиції не приймаються.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int. із зазначенням наступного:  «Запит за роз’ясненнями #UA1-2017-676 / назва компанії Постачальника послуг / до уваги Саханди Світлани».  Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 3 дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості