English | Українська

Тендер UA1-2015-134 на реконструкцію будівлі колишнього інтернату

Тема: Тендер UA1-2015-134 на реконструкцію будівлі колишнього інтернату
Опубліковано: 12.05.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
21.05.2015

В рамках реалізації проекту «Стале реформування Державної прикордонної служби України (СУРЕБУ)», що фінансується Держдепартаментом США, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 08 травня 2015 року переоголошує тендер на реконструкцію існуючої будівлі колишнього інтернату під гуртожиток з поліпшеними умовами проживання для потреб відділу прикордонної служби «Чонгар» Азово-Чорноморського регіонального управління ДПСУ.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції. Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, а також стандартну форму контракту завантажити тут.

Технічне завдання та креслення (0001, 0002, 0003, 0004) щодо виконання ремонтних робіт завантажити тут

Увага: тендер доповнено відповідями на питання:

Бюлетень № 1 - завантажити відповіді;

Необхідно звернути увагу також на те, що загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx)

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 21 травня 2015 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія ліцензії на здійснення відповідних робіт, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, список та/або рекомендації найбільших клієнтів та ін. згідно інструкцій для учасників тендера.

Важливо зауважити, що, в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Компанії, що приймали участь у тендері, мають можливість не подавати копії таких документів, які було вже надано, при умові що вони не втратили сили та в них не відбулися зміни, наприклад, копії установчих документів.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

м.Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8,  Відділ Закупівель.

На конверті будь ласка вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер UA1-2015-134. Проект: Стале реформування Державної прикордонної служби України.

Довідки з організаційних питань -Ілона Настюха inastyukha@iom.int,  Андрій Гринюк ahrynyuk@iom.int з копію iomkievprocurement@iom.int

Довідки з технічних питань: Марлен Нагаєв 1983_zemla@ukr.net

 

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості