English | Українська

Увага! Тендер подовжено. Запит пропозицій для участі у тендері для проведення оцінки місцевих ринків в Харківській області на підтримку гуманітарної програми МОМ в Україні «Гуманітарна допомога ВПО в Україні шляхом грошових переказів» (UA-2015-328)

Тема: Увага! Тендер подовжено. Запит пропозицій для участі у тендері для проведення оцінки місцевих ринків в Харківській області на підтримку гуманітарної програми МОМ в Україні «Гуманітарна допомога ВПО в Україні шляхом грошових переказів» (UA-2015-328)
Опубліковано: 06.07.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
28.07.2015

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення Постачальників послуг/ неурядових організацій (НУО) для проведення оцінки місцевих ринків Харківської області в рамках програми  гуманітарної допомоги МОМ «Гуманітарна допомога ВПО в Україні шляхом грошових переказів» і для цього оголошує цей запит пропозицій.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в дол. США без ПДВ.

Більш детальна інформація та Проект договору з НДО зазначені в прикріпленому Запиті пропозицій.

Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозиції мають бути надані особисто або поштою до МОМ за адресою вул. Михайлівська, 8. м.Київ, 01001, до 09:00 години 28 липня 2015 р.

Будь ласка, чітко зазначте на конверті з проектною пропозицією номер тендеру UA-2015-328 Оцінка місцевих ринків в Харківській області на підтримку гуманітарної програми МОМ в Україні «Гуманітарна допомога ВПО в Україні шляхом грошових переказів» для Відділу закупівель МОМ.

Довідки за тендером можна отримати надіславши питання на адресу iomkievprocurement@iom.int з приміткою: запитання  по тендеру UA1-2015-328 для Валерія Кокота.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості