English | Українська

Увага! Тендер подовжено. Тендер на проведення опитування домогосподарств та надання послуг з перевірки та відбору ВПО на підтримку гуманітарної програми МОМ в Україні «Невідкладна допомога внутрішньо переселеним особам в Україні» (UA-2015-337)

Тема: Увага! Тендер подовжено. Тендер на проведення опитування домогосподарств та надання послуг з перевірки та відбору ВПО на підтримку гуманітарної програми МОМ в Україні «Невідкладна допомога внутрішньо переселеним особам в Україні» (UA-2015-337)
Опубліковано: 09.07.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
28.07.2015

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення Постачальників послуг/ неурядових організацій (НУО) для для проведення опитування домогосподарств, перевірки та відбору внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в рамках програми гуманітарної допомоги МОМ «Невідкладна допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні» і для цього оголошує цей запит пропозицій.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в дол. США без ПДВ.

Більш детальна інформація та Проект договору з НДО зазначені в прикріпленому Запиті пропозицій

Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозиції мають бути надані особисто або поштою до МОМ за адресою вул. Михайлівська, 8. м. Київ, 01001, до 18:00 28 липня 2015 р.

Будь ласка, чітко зазначте на конверті з проектною пропозицією номер тендеру UA-2015-337 Опитування домогосподарств та послуги з перевірки та відбору ВПО на підтримку гуманітарної програми МОМ в Україні «Невідкладна допомога внутрішньо переселеним особам в Україні» для Відділу закупівель МОМ.

Довідки за тендером можна отримати надіславши питання на адресу iomkievprocurement@iom.int з приміткою: запитання  по тендеру UA1-2015-337 для Валерія Кокота.

Відповіді на найпоширеніші запитання можна знайти тут.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості