English | Українська

Конкурс на організацію літнього наметового табору для дітей

Тема: Конкурс на організацію літнього наметового табору для дітей
Опубліковано: 26.05.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
02.06.2014

Запрошуємо організації подати проектні пропозиції щодо організації літнього наметового табору для дітей, які постраждали від торгівлі людьми, та дітей осіб, постраждалих від торгівлі людьми.

Учасники літнього табору: 15 дітей з родин осіб  постраждалих від торгівлі людьми, які проживають у Вінницькій області, які проходять або нещодавно завершили програму реінтеграції в рамках Програми протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні та які не мають можливості скористатися іншими програмами літнього оздоровлення.

Зміст проекту:

  1. Організація табору. Громадська організація відбирає базу для проведення табору (очікується, що табір буде організовано у Вінницькій області на базі існуючого дитячого табору, пансіонату чи бази відпочинку) та укладає необхідні угоди із керівництвом. Громадська організація також забезпечує проїзд учасників від місця проживання до табору та у зворотньому напрямку у відповідності до вимог законодавства України.
  2. Проведення табору. Громадська організація безпосередньо планує, організує та втілює програму табору, що має включати в себе елементи фізичної та психологічної реабілітації учасників, навчання, дозвілля та розваги. Співробітники громадської організації, відповідальні за проект, повинні бути присутні у таборі упродовж усього терміну його проведення.
  3. Моніторинг та оцінка проекту. Громадська організація повинна забезпечити моніторинг та оцінку проекту на рівні безпосередніх та середньострокових результатів згідно стандартів МОМ.

Особливі умови:

  1. Попередній досвід реалізації подібних заходів у співпраці з МОМ є обов’язковим.
  2. Організація бере на себе відповідальність за учасників табору згідно із вимогами законодавства України.
  3. Організація повинна мати та включити до складу співробітників проекту штатних психологів та/ або соціальних педагогів із досвідом роботи з особами, які постраждали від торгівлі людьми. Резюме цих співробітників повинні додаватися до  заявки.

 Детальні умови можна завантажити тут.

Тривалість проекту: 1 місяць, включно із підготовчим та звітнім етапами.

Комерційні пропозиції приймаються до 17:00, понеділка, 2 червня 2014 року.

До уваги Валерії Брагілевої

Міжнародна організація з міграції

вул. Михайлівська, 8

Київ 01001, Україна

 

З запитаннями стосовно тендера, звертайтесь до Олени Жучиної за електронною адресою ozhuchyna@iom.int

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості