English | Українська

Тендер на виготовлення поліграфічної продукції

Тема: Тендер на виготовлення поліграфічної продукції
Опубліковано: 04.07.2013
Стан: закрите
Дата завершення: 
07.11.2013

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні шукає компанію для виготовлення поліграфічної продукції відповідно до наданого дизайну та макетів МОМ, а також згідно з вимогами стандартного Договору МОМ (на сайті у pdf форматі):

  • 10?000.00 одиниць буклетів ?Протидія торгівлі людьми в Україні (збірник законодавчих актів)? (формат А5, 92 сторінки, папір офсетний 50-90 гр./м2, внутрішній блок чорно-білий; обкладинка 4+0 з матовим ламінуванням (щільність 150 гр./м2), 2 скоби, верстка);

Будь-які запитання з приводу параметрів друку надсилайте за електронною адресою: ozhuchyna@iom.int. Контактна особа ? Олена Жучина, 044 568 50 15.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (завантажити угоду).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 11 липня 2013 року разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, довідки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтва платника податку/єдиного податку).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8, з поміткою ?До уваги Валерії Брагілевої: виготовлення буклетів_114?.

 

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості