English | Українська

Тендер на виконання робіт із підключення газової магістралі, будівництва газопроводу та модульної газової котельні

Тема: Тендер на виконання робіт із підключення газової магістралі, будівництва газопроводу та модульної газової котельні
Опубліковано: 27.06.2013
Стан: закрите
Дата завершення: 
07.10.2013

В рамках реалізації проекту ? ?Інноваційні підходи до забезпечення професійного розвитку та просування по службі військовослужбовців Державної прикордонної служби України, Фаза 2 (ІНКА 2)?, що фінансується Держдепартаментом США, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 21 червня 2013 року проводить тендер на виконання робіт із підключення газової магістралі, будівництва газопроводу та модульної газової котельні в гуртожитку Кінологічного навчального центру Державної Прикордонної Служби України, за адресою: вул. Львівська, 166, м.Великі Мости, Львівська обл.

Технічне завдання щодо виконання робіт детально викладені насайті у форматі PDF Adobe Reader.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Строк поставки та встановлення газової магістралі, газопроводу та модульної газової котельні не повинен перевищувати 60 календарних днів від дати укладання контракту. Доставка та роботи з встановлення магістралі та котельні здійснюється за адресою: вул. Львівська, 166, м.Великі Мости, Львівська обл., Кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України.

Вартість обладнання та робіт з його встановлення в комерційних пропозиціях вказується в гривнях.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на обладнання та роботи в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (на сайті у форматі PDFAdobeReader).

Учасник повинен надати гарантію на обладнання строком не менше двох років (гарантійний строк повинен бути зазначений в комерційній пропозиції) та забезпечити здійснення гарантійного обслуговування в триденний термін після звернення.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.        

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропрозиції до 18:00, 10 липня 2013 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, копія ліцензії на здійснення відповідних робіт, сертифікати самого обладнання (ISO та УкрСЕПРО), список та/або рекомендації найбільших клієнтів) .

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті на адресу: 01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8 ? Валерії Брагілєвій  

На конверті будь ласка вкажіть назву проекту: ІНКА 2, Великі Мости.

Довідки за тел. 568-50-15 (Ілона Настюха, Роман Горбовий) та за е-поштою: inastyukha@iom.int та rhorbovyy@iom.int

 

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості