English | Українська

Тендер на закупівлю послуг автомобільного страхування

Тема: Тендер на закупівлю послуг автомобільного страхування
Опубліковано: 28.10.2013
Стан: закрите
Дата завершення: 
11.08.2013

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 25 жовтня 2013 року проводить тендер на закупівлю послуг автомобільного страхування, згідно переліку автомобілів та необхідних типів страхування, що зазначені у Запиті пропозицій UA1-2013-301, яке містить детальну інформацію (завантажити).

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний  стандартний контракт МОМ  та інтегрувати в нього у вигляді додатку всі специфічні страхові умови та вимоги.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вищезазначеному, не будуть враховані МОМ.       

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00,  8 листопада 2013 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку,  копії ліцензії/й на право надання страхових послуг,  лист від Банку про відкриття рахунку та відсутності боргів за кредитними платежами, лист від Державної податкової адміністрації про відсутність боргів з виплати податків, список та/або рекомендації найбільших клієнтів.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті на адресу: 01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8 ? Валерії Брагілєвій  

На конверті будь ласка вкажіть назву проекту: EUBAM страхування автомобілів, тендер UA1-2013-301.

Довідки за тел. 568-50-15 (Валерія Брагілєва, Олександра Брушковська) та за е-поштою:  vbrakhileva@iom.int, abrushkovskaya@iom.int.

 

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості