English | Українська

Тендер на закупівлю спеціального обладнання

Тема: Тендер на закупівлю спеціального обладнання
Опубліковано: 29.07.2011
Стан: закрите
Дата завершення: 
19.08.2011

В рамках реалізації проекту ?Вдосконалення управління оперативно-службовою діяльністю відділів прикордонної служби (впс) ДПСУ?, що фінансується Держдепартаментом США, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 29 липня 2011 року проводить тендер на закупівлю спеціального обладнання для потреб відділу прикордонної служби ?Гірськ? Чернігівського прикордонного загону.

Специфікації та вимоги до постачальників обладнання:

 

?

Найменування

Кількість

 

1

Ендоскоп технічний  типу ЕТА-6

 

3 шт.

2

Ліхтарі спеціальні оглядові типу LER-6 або Maglite

 

30 шт.

 Детальні специфікації обладнання надані в Додатках до цієї об?яви. Специфікації комерційних пропозицій Учасників повинні бути еквівалентними вищенаведеним специфікаціям.

 Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Строк поставки обладнання не повинен перевищувати 30 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка здійснюється за адресою: 02121, м. Київ, смт Бортничі, вул. Світла, 6, Мобільний прикордонний загін Державної прикордонної служби України.

Вартість обладнання в комерційних пропозиціях вказується в гривнях.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на обладнання в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ. Учаснику - переможцю надається довідка про звільнення від ПДВ на суму контракту у порядку, передбаченому законодавством України на виконання положень  Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво від 07.05.1992, та згідно з процедурою спільного наказу Державної податкової адміністрація України і Національного агенства України з питань розвитку та європейської інтеграції ?Про затвердження Положення про порядок звільнення від податку на додану вартість товарів (робіт, послуг), що закуповуються на митній території України організаціями, які виконують в Україні програми та проекти міжнародної технічної допомоги відповідно до угод між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки щодо техніко-економічного співробітництва? ? 41/654 від 29.12.98.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (переглянути у форматі MCWord).

Участник повинен надати гарантію впродовж строків, вказаних в детальних специфікаціях Додатку 1 і 2 (гарантійні строки повинні бути зазначені в комерційній пропозиції).

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам не будуть враховані МОМ.        

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропрозиції до 18:00, 19 серпня 2011 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, сертифікати самого обладнання (ISO та УкрСЕПРО), список та/або рекомендації найбільших клієнтів) .

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 ? Валерії Брагілєвій  

На конверті будь ласка вкажіть назву проекту: Відділи прикордонної служби

Довідки за тел. 568-50-15 (Юрій Бистро) та за е-поштою: ybystro@iom.int   

Ознайомитися з усіма Технічними вимогами можна тут.

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості