English | Українська

Тендер на закупівлю і встановлення інтегрованої системи відеоконференц-зв’язку

Тема: Тендер на закупівлю і встановлення інтегрованої системи відеоконференц-зв’язку
Опубліковано: 13.05.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
27.05.2014

В рамках реалізації проекту  «Зміцнення потенціалу судової системи України у застосуванні механізмів захисту свідків під час судового розгляду кримінальних справ, повязаних з торгівлею людьми в Україні»  що фінансується Держдепартаментом США, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 13 травня 2014 року проводить тендер на закупівлю і встановлення інтегрованої системи відеоконференц-зв’язку для Вінницького районного суду Вінницької області.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції. Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на обладнання в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ.

Термін поставки обладнання не повинен перевищувати 15 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка комп’ютерного обладнання (комп’ютери, монітори, програмне забезпечення) здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 8, Представництво МОМ в Україні не пізніше 10 червня 2014 р. Доставка решти обладнання здійснюється за адресою суду у м. Вінниця, вул. Соборна,6, в період з 10 по 17 червня 2014 р.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (завантажити).

Участник повинен надати гарантію на обладнання не менше 3 років (гарантійний строк повинен бути зазначений в комерційній пропозиції) та забезпечити здійснення гарантійного обслуговування в триденний термін після звернення.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.        

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію (завантажити).

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до18:00, 27 травня 2014 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку, сертифікати самого обладнання (ISO та УкрСЕПРО), список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «Обладнання для судів, тендер 017 » на адресу: 01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8 – Валерії Брагілєвій.  

Довідки за тел. 568-50-15 (Оксана Фоменко, Віктор Заскальний (технічні питання)) та за е-поштою: ofomenko@iom.int; vzaskalniy2@iom.int.

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості