English | Українська

Тендер на організацію Літньої школи Місії EUBAM «Кордони Європи» 05 – 12 липня 2014 р.

Тема: Тендер на організацію Літньої школи Місії EUBAM «Кордони Європи» 05 – 12 липня 2014 р.
Опубліковано: 23.06.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
27.06.2014

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) запрошує Постачальників послуг до надання комерційних пропозицій щодо наступного: Організація Літньої школи Місії EUBAM «Кордони Європи» 05 – 12 липня 2014 р., згідно із наступним: 

Місце проведення заходу – готельний комплекс/пансіонат категорії не нижче 3-х зірок в 5-10 хвилинах пішки від моря в селищі Совіньон, Одеська область.  

Детальні вимоги можна знайти тут.

Обовязково вказуйте назву готелю та адресу його розташування. 

Пропозиції оцінюватимуться за такими критеріями:

  1. Відповідність готелю вимогам
  2. Вартість заходу
  3. Якість харчування (розглядатиметься вкладене меню)
  4. Відповідність пропозиції вищезазначеним специфікаціям.

Комерційні пропозиції разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку тощо) повинні бути подані з поміткою «Тендер UA20-2014-123 – Організація Літньої школи Місії EUBAM «Кордони Європи»до Місії EUBAM на електронну адресу procurement@eubam.org або особисто, або надіслані поштою у запечатаному конверті за адресою вул. Затишна, 13, Одеса 65012, Україна (до уваги Сергія Кущака) не пізніше ніж 18:00 27 червня 2014 р. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються. Контактна особа – Сергій Кущак procurement@eubam.org 

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції. 

Вартість послуг у комерційних пропозиціях вказується в українських гривнях, без ПДВ. 

Переможець тендеру повинен повністю прийняти форму типового договору МОМ (додається). 

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

 

 

 

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості