English | Українська

Тендер на організацію семінарів-тренінгів у місті Одеса

Тема: Тендер на організацію семінарів-тренінгів у місті Одеса
Опубліковано: 06.08.2013
Стан: закрите
Дата завершення: 
01.01.1970

У рамках реалізації проекту ?Посилення управління міграційними процесами та співпраці з питань реадмісії в східній Європі (MIGRECO)?, що фінансується Європейським Союзом, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 7 серпня 2013 року проводить тендер на організацію тренінгу у м. Одеса. Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00 21 серпня 2013 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ( або платника єдиного податку), список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (переглянути у форматі MCWord).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою ?? UA 1 2013 Організація семінарів в Одесі? на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 ? Валерії Брагілевій.

 

Довідки за тел. (044) 568 50 15 (Оксана Фоменко) та за е-поштою ofomenko@iom.int

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості