English | Українська

Тендер на організацію тренінгу для громадських організацій

Тема: Тендер на організацію тренінгу для громадських організацій
Опубліковано: 30.06.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
10.07.2014

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 30 червня 2014 року проводить тендер на організацію тренінгу для громадських організацій з 29 липня по 1 серпня 2014 р. у Західній Україні (Закарпатська, Львівська або Івано-Франківська області). Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00 10 липня 2014 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податків, список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (на сайті у форматі MCWord).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «Тендер № 088 – Організація тренінгу для НУО» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 з поміткою  «до уваги Валерії Брагілевої».

Довідки за тел. (044) 568 50 15 (Олена Жучина) та за е-поштою ozhuchyna@iom.int

 

 

 

 

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості