English | Українська

Тендер на постачання комп’ютерного обладнання для МВС України

Тема: Тендер на постачання комп’ютерного обладнання для МВС України
Опубліковано: 30.04.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
12.05.2014

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 30 квітня 2014 року оголошує тендер на постачання комп’ютерного обладнання для МВС України  в рамках проекту МОМ.

Завантажити детальну специфікацію обладнання можна тут.

Термін поставки обладнання не повинен перевищувати 5 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка обладнання здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 8, Представництво МОМ в Україні не пізніше 20 травня 2014 р.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповдно до специфікації обладняння до 18:00, 12 травня 2014 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на обладнання та роботи в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «Тендер на постачання комп’ютерного обладнання, UA1-2014-060» на адресу: 01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8 – Валерії Брагілєвій. 

Довідки з організаційних питань за тел. +38 044 568-50-15 (Олександра Брушковська) та за е-поштою:abrushkovskaya@iom.int

Довідки з технічних питань за тел. +38 044 568-50-15 (Заскальний Віктор) та за е-поштою: vzaskalniy2@iom.int

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості