English | Українська

Тендер на проведення дослідження щодо міграції і грошових переказів в Україні

Тема: Тендер на проведення дослідження щодо міграції і грошових переказів в Україні
Опубліковано: 17.04.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
30.04.2014

У зв’язку з тим, що жодна з отриманих пропозицій на проведення опитування домогосподарств і мігрантів щодо міграції і грошових переказів в Україні не відповідає критерію формування вибірки для проведення опитування домогосподарств (І етап) за імовірнісною схемою, жодна з отриманих пропозицій не була прийнята Тендерним Комітетом МОМ.

З огляду на це, імовірнісну вибірку для проведення опитування домогосподарств (I етап), буде розроблено Представництвом МОМ у партнерстві з Державною Службою Статистики України.

Запрошуємо зацікавлених Постачальників послуг надати пропозиції у відповідності до нових умов до Представництва МОМ за адресою вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна о, або не пізніше 18:00 (за київським часом), середа, 30 квітня 2014 р. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

Технічні пропозиції не мають містити описання методологічного підходу до формування вибірки для проведення опитування домогосподарств (I етап).

Завантажити оновлений Запит пропозицій (ЗП) «UA1-2013-194/4» з детальною інформацією та технічним завданням.

Завантажити типовий договір про надання послуг та типову угоду про впровадження проекту.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Довідки за тел. +38 044 568-50-15 (Винниченко Анастасія) та за е-поштою: avynnychenko@iom.int.

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості