English | Українська

Тендер на проведення курсу лекцій на тему “Адміністрування IBM Webshpere MQ”(WM201, WM210, WM100, WM204)

Тема: Тендер на проведення курсу лекцій на тему “Адміністрування IBM Webshpere MQ”(WM201, WM210, WM100, WM204)
Опубліковано: 25.04.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
07.05.2014

В рамках ЕС фінансованого проекту «Підтримка створення електронної системи  попереднього обміну  інформацією між митними органами Білорусі та України» (PRINEX), МОМ проводить тендер на проведення курсу лекцій на тему  “Адміністрування IBM Webshpere MQ”(WM201, WM210, WM100, WM204) для 5-ти осіб. Обов’язкова видача слухачам сертифіката IBM міжнародного зразка.

Комерційна пропозиція має бути дійсною впродовж 45 днів з дати закриття тендеру, про що має  бути зазначено в комерційній пропозиції. Вартість послуг зазначається в гривнях та без ПДВ.

Учасник-переможець у Декларації про ПДВ, оформленій згідно з додатком  6 до наказу Мінфіну від 25.11.2011 року за № 1492 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», зазначає підставу для звільнення, зокрема номер реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, та назву відповідного міжнародного договору. Платник податку (продавець) зберігає у справі: 1) копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 2) копію плану закупівлі, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 3) копію контракту на постачання товарів, виконання робіт та надання послуг, засвідченої підписом та печаткою виконавця проекту (у контракті зазначається, що закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється коштом проекту міжнародної технічної допомоги та відповідає категорії (типу) товарів, робіт і послуг,  зазначених у плані закупівлі).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ

Ознайомитися та завантажити Технічне Завдання можна тут.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 7 травня 2014 року  (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ та ін. згідно ЗП) .

Прохання надсилати оригінали пропозицій в закритому конверті на адресу: 

01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8,  Валерії Брагілєвій    

Довідки з організаційних питань за тел. +38 044 568-50-15 (Єлізавета Мельник) за е-поштою: ymelnik@iom.int 

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості