English | Українська

Тендер на проведення опитування представників різних категорій мігрантів

Тема: Тендер на проведення опитування представників різних категорій мігрантів
Опубліковано: 22.08.2013
Стан: закрите
Дата завершення: 
01.01.1970

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 12 серпня 2013 року оголошує тендер на проведення опитування представників різних категорій мігрантів у м. Києві, Харкові, Одесі, Луганську, Сімферополі та Львові у рамках Дослідження з питань інтеграції, злочинів на ґрунті ненависті та дискримінації уразливих груп.

Проведення опитування представників різних категорій мігрантів включає в себе:

  • Тестування розробленої анкети на 10 представниках різних категорій мігрантів у визначених містах;
  • Проведення анкетування 50 представників різних категорій мігрантів у визначених містах;
  • Проведення глибинних інтерв?ю з 5 лідерами спільнот мігрантів у визначених містах.

Детальна специфікація та вимоги до виконавців викладені в УМОВАХ ТЕНДЕРУ (на сайті у форматі MC Word).

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в пропозиції.

Загальний термін проведення опитування має складати не більше 1 (одного) календарного місяця з дня затвердження технічного завдання та підписання договору на проведення опитування.

Вартість опитування в пропозиціях вказується в гривнях.

Пропозиції, які не відповідають цим вимогам не будуть враховані МОМ.        

Організації, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої пропозиції до 17:00, вівторок, 27 серпня 2013 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, список та/або рекомендації найбільших клієнтів, технічна та фінансова пропозиція) .

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 ? Валерії Брагілєвій  

Довідки за тел.: 568-50-15 (Яна Салахова) та за е-поштою: ysalakhova@iom.int

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості