English | Українська

Тендер на проведення регіональних інформаційних кампаній

Тема: Тендер на проведення регіональних інформаційних кампаній
Опубліковано: 11.09.2013
Стан: закрите
Дата завершення: 
01.01.1970

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 22 липня 2013 року оголошує тендер на проведення регіональних інформаційних кампаній з метою підвищення інформування населення України та попередження різних форм торгівлі людьми.

Проведення даних інформаційних кампаній включає в себе:

  • розробку ключового повідомлення та основної концепції кампанії у координації з Представництвом МОМ в Україні;
  • презентацію концепції програми регіональним партнерам;
  • розробку, організацію та проведення комплексу заходів кампанії у чотирьох областях України;
  • розробку системи оцінювання ефективності проведеної кампанії у координації з Представництвом МОМ в Україні;
  • проведення оцінювання та презентація результатів у форматі узгодженому із МОМ.

 

Детальна специфікація та вимоги до виконавців викладені в УМОВАХ ТЕНДЕРУ (на сайті у форматі MC Word).

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Загальний термін проведення інформаційних кампаній має складати не більше 6 (шести) календарних місяців з дня затвердження технічного завдання та підписання договору на проведення інформаційних кампаній.

Вартість дослідження в комерційних пропозиціях вказується в гривнях.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного договору МОМ про надання послуг (на сайті у форматі MC Word).

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам не будуть враховані МОМ.        

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 17:00, понеділок, 27 вересня 2013 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копію довідки про включення до ЄДРПОУ, копію свідоцтва платника єдиного податку, список та/або рекомендації найбільших клієнтів) .

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 ? Валерії Брагілєвій  

Довідки за тел.: 568-50-15 (Катерина Арданьян) та за е-поштою: kardanyan@iom.int

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості