English | Українська

Тендер на розробку технічного завдання

Тема: Тендер на розробку технічного завдання
Опубліковано: 14.03.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
01.01.1970

В рамках ЄС фінансованого проекту “Підтримка створення електронної системи  попереднього обміну  інформацією між митними органами Білорусі та України” (PRINEX), МОМ проводить тендер на розробку технічного завдання            системи попереднього обміну інформації в Україні.

Комерційна пропозиція має бути дійсною впродовж 45 днів з дати закриття тендеру, про що має  бути зазначено в комерційній пропозиції. Вартість послуг зазначається в гривнях та без ПДВ.

Учасник-переможець у Декларації про ПДВ, оформленій згідно з додатком  6 до наказу Мінфіну від 25.11.2011 року за № 1492 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», зазначає підставу для звільнення, зокрема номер реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, та назву відповідного міжнародного договору. Платник податку (продавець) зберігає у справі: 1) копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 2) копію плану закупівлі, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 3) копію контракту на постачання товарів, виконання робіт та надання послуг, засвідченої підписом та печаткою виконавця проекту (у контракті зазначається, що закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється коштом проекту міжнародної технічної допомоги та відповідає категорії (типу) товарів, робіт і послуг,  зазначених у плані закупівлі).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Завантажити Запит пропозицій (ЗП) з детальною інформацією, а також технічне  завдання  та форму стандартного контракту можна тут.

 Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 18 квітня 2014 року  (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ та ін. згідно ЗП) .

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті на адресу: 

01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8,  Валерії Брагілєвій   

Довідки з організаційних питань за тел. +38 044 568-50-15 (Єлізавета Мельник) та за е-поштою: ymelnik@iom.int


Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості