English | Українська

Тендер на створення оновленої версії веб-сайту Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні

Тема: Тендер на створення оновленої версії веб-сайту Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні
Опубліковано: 25.03.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
01.01.1970

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні шукає постачальника послуг для створення оновленої версії веб-сайту Представництва МОМ в Україні, підтримку та просування на постійній основі, розробку дизайну та стилю.

Обраний постачальник послуг повинен виконувати такі завдання:

•             Створення структури сайту;

•             Інсталяція, конфігурація та адаптація CMS (системи управління контентом) Drupal;

•             Створення дизайну відповідно до вимог та корпоративного стилю;

•             Проведення тренінгів для працівників МОМ;

•             Підтримка сайту та пошук й виправлення помилок.

Детальна інформація про послуги представлена у доданих Технічних вимогах.

До участі у тендері запрошуються постачальники послуг з наявним досвідом створення веб-сайтів на базі системи управління контентом Drupal не менше трьох років; з наявністю відповідного портфоліо щодо дизайну та програмування.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції включно із резюме основних виконавців, портфоліо програмування на базі системи управління контентом Drupal, детальний бюджет проекту (у доларах США)  разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтво про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ) до 18:00, 5 травня 2014 року (дати закриття тендеру).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «Створення оновленої версії веб-сайту Представництва МОМ в Україні» на адресу: 01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8 – Валерії Брагілєвій. 

Довідки з організаційних питань за тел. +38 044 568-50-15 (Власенко Тетяна) та за е-поштою: tvlasenko@iom.int

 

 


Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості