English | Українська

Тендер на організацію дводенної конференції

Тема: Тендер на організацію дводенної конференції
Опубліковано: 13.01.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
15.01.2014

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) запрошує Постачальників послуг до надання комерційних пропозицій щодо наступного: Організація дводенної конференції у м. Київ 11-12 лютого 2014 р. у НСК Олімпійський (конференц зал «Хол чемпіонів»), згідно із наступним (додається)

Місце проведення заходу - центр Києва

3-зірковий готель повинен знаходитися у пішохідній доступності від НСК «Олімпійський», в якому проходитиме конференція.

Пропозиції оцінюватимуться за такими критеріями:

  1. Вартість заходу
  2. Відповідність пропозиції вищезазначеним специфікаціям.
  3. Якість харчування (розглядатиметься вкладене меню)

Комерційні пропозиції разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку тощо) повинні бути подані особисто або надіслані поштою у запечатаному конверті з поміткою «Тендер 241 – Організація конференції» до Представництва МОМ за адресою вул. Михайлівська, 8, Київ 01001, Україна (до уваги Валерії Брагілевої) не пізніше ніж 17:00 15 січня 2014 р.Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються. Контактна особа – Олена Жучина ozhuchyna@iom.int.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 60 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

Вартість послуг у комерційних пропозиціях вказується в українських гривнях, без ПДВ.

Переможець тендеру повинен повністю прийняти форму типового договору МОМ (додається).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості