English | Українська

Тендер на залучення профільних неурядових організацій (НУО) в Хмельницькій області

Тема: Тендер на залучення профільних неурядових організацій (НУО) в Хмельницькій області
Опубліковано: 23.10.2013
Стан: закрите
Дата завершення: 
01.01.1970

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) в Хмельницькій області в якості партнерів-виконавців в реінтеграції та реабілітації осіб, які постраждали від торгівлі людьми, для здійснення яких оголошується конкурс.

Детальна інформація до подачі заявки та умов конкурсу міститься в технічному завданні.

Партнерські заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу МОМ вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001 Україна до 15 листопада 2013. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розляду.

Детальні інструкції щодо подання заявки наведено в Частині І, п.7 Технічного завдання. Заявка повинна містити наступні документи:

1)  Заповнену форму ФПЗ-1 (Форма подання заявки щодо партнерства)

2)  Копія Статуту НУО

3)  Копія Свідоцтва про Реєстрацію НУО

4) Копія Довідки про взяття на облік платника податків (форма ?4-ОПП про неприбутковість організації)

5) Копія Довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)

 

Всі документи в заявці повинні бути завірені печаткою організації та підписом її Голови (на копіях зазначити ?копія вірна?).

 

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2013-196.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов?язань перед парнерами-виконавцями.

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості