English | Українська

Тендер на проведення опитування щодо міграції і грошових переказів в Україні

Тема: Тендер на проведення опитування щодо міграції і грошових переказів в Україні
Опубліковано: 23.10.2013
Стан: закрите
Дата завершення: 
01.01.1970

Представництво Міжнародної організація з міграції (МОМ) в Україні продовжує тендер на проведення  опитування щодо міграції і грошових переказів в Україні в рамках проекту "Дослідження та діалог щодо політики у сфері міграції і грошових переказів в Україні".

У зв’язку з обмеженням бюджету жодна з отриманих пропозицій не була прийнята Тендерним Комітетом МОМ. Нові умови тендеру дивіться тут.

 

 

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості