English | Українська

Tендер на виконання ремонтних робіт

Тема: Tендер на виконання ремонтних робіт
Опубліковано: 03.04.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
01.01.1970

В рамках реалізації проекту – «Інноваційні підходи до забезпечення професійного розвитку та просування по службі військовослужбовців Державної прикордонної служби України, Фаза 2 (ІНКА 2)», що фінансується Держдепартаментом США, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 02 квітня 2014 року проводить тендер на виконання ремонтних робіт будівлі казарми Кінологічного навчального центру Державної Прикордонної Служби України, за адресою: вул. Львівська, 166, м.Великі Мости, Львівська обл.

Технічне завдання та креслення щодо виконання ремонтних робіт завантажити тут

Вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, а також стандартну форму контракту завантажити тут

Увага! Відбулися зміни в тендерній документації в пунктах 10.1.2 та 16.1

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на обладнання та роботи в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 22 квітня 2014 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія ліцензії на здійснення відповідних робіт, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, сертифікати самого обладнання (ISO та УкрСЕПРО), список та/або рекомендації найбільших клієнтів та ін. згідно інструкцій для учасників тендера.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8, Голові Комісії з оцінки тендерних пропозицій та контрактів.

На конверті будь ласка вкажіть назву проекту: ІНКА 2, Великі Мости, UA1-2014-035.

Довідки з організаційних питань за тел. 568-50-15 (Ілона Настюха) та за е-поштою: inastyukha@iom.int, з технічних питань - за тел. 38-098-464-59-18 (Марлен Нагаєв).

 

 

 

 


Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості