English | Українська

Tендер на надання послуг консультування

Тема: Tендер на надання послуг консультування
Опубліковано: 17.04.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
08.05.2014

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) з 17 квітня 2014 р. року проводить тендер на надання послуг консультування щодо польського міграційного і інтеграційного законодавства для осіб, що належать до цільової групи ЄФІ, тобто, громадян країн, що не входять в Європейський Союз, які готуються до виїзду до Польщі та мають візу або інший документ, що дає їм право перебувати в Польщі щонайменше 12 місяців. Тендер проводиться в рамках проекту «Права мігрантів в дії 2», який фінансується спільно з Європейським Фондом інтеграції громадян третіх країн (ЄФІ). Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Організації, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої пропозиції до 18:00 8 травня 2014 р. (дати закриття тендеру).

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (на сайті у форматі MCWord).

Прохання надсилати відскановані копії пропозицій на електронну адресу iomwarsaw@iom.int з копією на iomkievcomm@iom.int.

Довідки за тел. (044) 568 50 15 (Анастасія Винниченко) та за е-поштою avynnychenko@iom.int (з копією на mbiernath@iom.int).

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості