English | Українська

МОМ шукає компанію для виготовлення поліграфічної продукції

Тема: МОМ шукає компанію для виготовлення поліграфічної продукції
Опубліковано: 07.07.2011
Стан: закрите
Дата завершення: 
12.10.2011

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні шукає компанію для виготовлення поліграфічної продукції відповідно до наданого дизайну та макетів МОМ, а також згідно з вимогами стандартного Договору МОМ (на сайті у пдф форматі):

  • 800 од. картонних папок синього кольору з дизайнерського картону, з двома клапанами, формат А4, з прорізом для візиток, з логотипом МОМ (1 колір);
  • 800 од. блокнотів з логотипом МОМ (синього кольору); формат А5, внутрішній блок - 50 аркушів, папір - 80г, друк - 1+0, обкладинка - крейдований картон 300г. На металевій пружині білого кольору;
  • 3 од. настільних прапорців білого кольору з повноколірним логотипом USAID (металева підставка, розмір 24 см на 12см); Матерія - атлас;
  • 200 од. публікацій ?IOM Newsletter? (формат А4, 20 сторінок, папір 150 г, обкладинка з матовим ламінуванням, 2 скоби, 4+4);
  • 250 од. наклейок розміром 9 см на 6 см з логотипом МОМ (1 колір, розміром 5,5 см на 4 см);
  • 150 од. наклейок розміром 2 см на 3 см з логотипом МОМ (1 колір, розміром 1 см на 1,4 см);
  • 200 од. наклейок розміром 21 см на 21 см логотипом МОМ (1 колір) .

Будь-які запитання з приводу параметрів друку надсилайте за електронною адресою: tmiskova@iom.int або tvlasenko@iom.int

Поліграфічна продукція має бути надана Виконавцем відповідно до наступних вимог:

  • у встановленому порядку, беручи до уваги призначення, інформацію до розміщення, якість, вартість та кількіть поліграфічної продукції, замовленої МОМ;
  • Виконавець повинен своєчасно виготовити зазначену вище продукцію;

МОМ залишає за собою право незначно змінювати параметри друку (наприклад щільність паперу або заміна матового ламінування на покриття захисним лаком і т.д.).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (завантажити угоду та додаток).

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропрозиції до 18:00, 12 жовтня 2011 року разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, довідки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтва платника податку).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8, з поміткою ?Виготовлення сувенірної продукції? та ?до уваги Валерії Брагілевої?.

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості