English | Українська

Тендер на виготовлення сувенірної продукції

Тема: Тендер на виготовлення сувенірної продукції
Опубліковано: 17.07.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
30.07.2014

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні запрошує зацікавлених правоможних постачальників надати комерційні пропозиції щодо виготовлення поліграфічної та сувенірної продукції (завантажити перелік).

Поставка здійснюється на наступних умовах:

Для компаній за межами України: DAP (Інкотермс – 2010) за адресою вул. Чуфля 36/1, м. Кишинів, MD-2001, Молдова, Проект IOM-EUBAM не пізніше 30 календарних днів з моменту підписання контракту.

Для українських компаній: DDP (Інкотермс – 2010) за адресою вул. Уютна, 13, Одеса, 65012, Україна, Представництво в Україні Міжнародної організації з міграції, не пізніше 30 календарних днів з моменту підписання контракту.

Комерційна пропозиція повинна містити в собі детальний опис з обов’язковим зазначенням марок всіх запропонованих товарів і зразки запропонованих товарів по позиціям 5, 6, 7, 9, 12, 20, 22 разом з комерційною пропозицією для перевірки їх якості. У разі невідповідності наданих зразків вимогам EUBAM, такі товари вважатимуться технічно не кваліфікованими. Всі зразки будуть повернуті учасникам тендеру після оцінки пропозицій. Комерційна пропозиція подається разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, тощо) та повинні бути подані до Місії EUBAM особисто, або надіслані поштою у запечатаному конверті за адресою вул. Уютна, 13, Одеса 65012, Україна (до уваги Сергія Кущака) не пізніше ніж 18:00, 30липня 2014 року.Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний стандартний контракт МОМ та інтегрувати в нього у вигляді додатку всі специфічні умови та вимоги.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

На конверті, будь ласка, вкажіть назву проекту: EUBAM, постачання сувенірної продукції з логотипом EUBAM, тендер UA20-2014-136.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Довідки за тел. (+380482) 36-52-77 (Сергій Кущак) та електронною поштою: procurement@eubam.org

 

 

 

 

 

 

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості