English | Українська

Тендер на проведення ремонтних робіт

Тема: Тендер на проведення ремонтних робіт
Опубліковано: 30.06.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
14.07.2014

В рамках реалізації проекту «Удосконалення управління діяльністю відділів прикордонної служби – Фаза 4», що фінансується Держдепартаментом США, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 30 червня 2014 року проводить тендер на  проведення ремонтних робіт семи кімнат для потреб Азово-Чорноморського регіонального управління (АЧРУ), Херсонського прикордонного загону та окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України у м. Херсон.

Об’єм робіт включає загально будівельні та спеціальні роботи. 

Специфікації комерційних пропозицій Учасників повинні бути еквівалентними тим, що подані у технічному завданні (на сайті у форматі MC Word).

Вартість робіт в комерційних пропозиціях вказується в гривнях.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (на сайті у форматі PDF Adobe Reader).

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам не будуть враховані МОМ.        

Особи, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 14 липня 2014 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 – Валерії Брагілєвій.

З приводу усіх питань стосовно технічних умов просимо звертатися до Марлена Нагаєва ща тел. 050-858-15-68. Довідки з організаційних питань за тел. 568-50-15 (Андрій Гринюк) та за е-поштою: ahrynyuk@iom.int

 

 

 

 

 

 

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості