English | Українська

Тендер на постачання літій-іонної батареї для дефібрилятора

Тема: Тендер на постачання літій-іонної батареї для дефібрилятора
Опубліковано: 17.07.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
01.08.2014

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) запрошує зацікавлених правоможних постачальників надати комерційні пропозиції щодо постачання наступних товарів:

№ / #

Найменування / Description

Одиниця виміру/ Unit

Кількість / Quantity

1

Disposable Li-ion Battery for defibrillator iPAD NF1200         

- Disposable, non-rechargeable battery pack

- Lithium-Manganese oxide

- Excess of 200 shocks or 4 hours continuous use                                                             - Voltage        - DC 12V                                         

- Capacitance - 4.2Ah /

 

Літій-іонна батарея для дефібрилятора iPAD NF1200

- Не перезаряджаєма батарея

- Літій-марганцево оксидна

- Понад 200 розрядів або 4 години безперервної роботи

- Напруга – 12 В постійного струму

- Ємність – 4,2 А-г.

 

Шт / Pcs

16

 Поставка здійснюється на наступних умовах:

Для компаній за межами України: DAP (Інкотермс – 2010) за адресою вул. Чуфля 36/1, м. Кишинів, MD-2001, Молдова, Проект IOM-EUBAM не пізніше 20 календарних днів з моменту підписання угоди-замовлення.

Для українських компаній: DDP (Інкотермс – 2010) за адресою вул. Уютна, 13, Одеса, 65012, Україна, Представництво в Україні Міжнародної організації з міграції, не пізніше 20 календарних днів з моменту підписання угоди-замовлення.

Комерційна пропозиція повинна містити в собі детальний опис з обов’язковим зазначенням марок запропонованих товарів разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, тощо) та повинні бути подані до Місії EUBAM на електронну адресу, aбо особисто, або надіслані поштою у запечатаному конверті за адресою вул. Уютна, 13, Одеса 65012, Україна (до уваги Сергія Кущака) не пізніше ніж 18:00, 01 серпня 2014 року. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний стандартний контракт МОМ та інтегрувати в нього у вигляді додатку всі специфічні умови та вимоги. 

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції. 

На конверті, будь ласка, вкажіть назву проекту: EUBAM,постачання батарей для дефібрилятора iPAD NF1200, тендер UA20-2014-144.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.  

 Довідки за тел. (+380482) 36-52-77 (Сергій Кущак) та електронною поштою: procurement@eubam.org

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ex-Post Publication of Information on Contractors and Grant Beneficiaries of the project “Supporting Recovery and Sustainable Solutions for Internally Displaced Persons and the Conflict-Affected Population in Ukraine”

Інформація щодо контракітв в рамках проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»

МОМ в Україні дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності та гарантує відповідальну, етичну та прозору роботу свого персоналу. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, зауваження чи скарги щодо послуг МОМ, їх оплату або поведінки персоналу, будь ласка, звертайтеся до нас  з 10:00 до 17:00 в будні дні за телефоном +38 067 406-63-27, або електронною поштою kievtransparent@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості