English | Українська

Тенер на залучення профільних неурядових організацій (НУО) України в якості партнерів-виконавців в реінтеграції та реабілітації осіб, які постраждали від торгівлі людьми (UA1-2015-264)

Тема: Тенер на залучення профільних неурядових організацій (НУО) України в якості партнерів-виконавців в реінтеграції та реабілітації осіб, які постраждали від торгівлі людьми (UA1-2015-264)
Опубліковано: 09.06.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
24.06.2015

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) України в якості партнерів-виконавців в реінтеграції та реабілітації осіб, які постраждали від торгівлі людьми, для здійснення яких оголошується конкурс.

Детальна інформація до подачі заявки та умов конкурсу міститься в технічному завданні .

Партнерські заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу МОМ Вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001 Україна до 24 червня 2015. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розляду.

Детальні інструкції щодо подання заявки наведено в Частині І, п.7 Технічного завдання. Заявка повинна містити наступні документи:

1)  Заповнену форму ФПЗ-1 (Форма подання заявки щодо партнерства)

2)  Копія Статуту НУО

3)  Копія Свідоцтва про Реєстрацію НУО

4) Копія Довідки про взяття на облік платника податків (форма №4-ОПП про неприбутковість організації)

5) Копія Довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)

Всі документи в заявці повинні бути завірені печаткою організації та підписом її Голови (на копіях зазначити «копія вірна»).

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру  UA1-2015-264.

Довідки за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int до уваги Тетяни Штанєвої  (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед парнерами-виконавцями.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості