English | Українська

У Тернополі відбувся Доброярмарок грантерів МОМ

16 грудня 2017

Святковий Доброярмарок відбувся в Тернополі за сприяння Міжнародної організації з міграції (МОМ) – Агентства ООН із питань міграції. Захід був покликаний надати можливість грантерам програми МОМ зі зміцнення економічного потенціалу – внутрішньо переміщеним особам та вразливим членам місцевих громад – представити свою продукцію та встановити контакти із широким колом потенційних клієнтів та партнерів. Ярмарок відбувся за фінансування Посольства Великої Британії в Україні, підтримки Тернопільської міської ради та місцевої неурядової організації «Відродження нації».

«Упродовж трьох років Міжнародна організація з міграції впроваджує проекти на підтримку внутрішньо переміщених осіб та людей, які зазнали наслідків конфлікту в Україні. Зокрема, майже шість тисяч осіб отримали обладнання для започаткування та розвитку власної справи, що дозволило їм збільшити свій дохід та надавати нові послуги у приймаючих громадах. Сьогодні частина учасників нашої програми раді представити свої товари жителям та гостям Тернополя», – сказав д-р Томас Лотар Вайс, Голова Представництва МОМ в Україні.

Доброярмарок зібрав понад 30 різних бізнесів із дев’яти регіонів України та представив найрізноманітнішу продукцію від граноли та кримськотатарських смаколиків до оригінальних еко-торбинок та розвиваючих іграшок. Гості ярмарку мали змогу не лише скоштувати смачні страви та купити сувеніри й подарунки ручної роботи, а й взяти участь у цікавих майстер-класах. Тернопільська ініціативна група проекту МОМ із соціального згуртування навчала дітей та дорослих виготовлення листівок, новорічних прикрас, іграшок та свічок. На додачу, Доброярмарок посприяв налагодженню співпраці, партнерства та діалогу поміж його учасниками.

Доброярмарок відбувся в рамках проекту МОМ «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування ВПО та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні», який фінансується Посольством Великої Британії в Україні.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості