English | Українська

Українські спеціалісти надихнулись досвідом голандських експертів з безпеки документів

19 листопада 2014 року

МОМ спільно з Посольством Нідерландів в Україні провели чотириденний тренінг з питань безпеки документів для спеціалістів-практиків з регіональних підрозділів Державної міграційної служби та Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України. Витравлені літери, підроблені печатки і навіть змінені перфоровані номери паспортів – про такі випадки зі свого досвіду виявлення підроблених та фальшивих документів розповіла одна з українських фахівців, які взяли участь у заході. Водночас менеджер Представництва ЄС Стівен Далгрен нагадав, що зміцнення безпеки документів є важливою складовою діалогу про запровадження безвізового режиму між Україною та Євросоюзом. Щоб підтримати державні структури України, які працюють у цій сфері, МОМ у липні цього року організувала для спеціалістів Державної міграційної служби України навчальну поїздку до Нідерландів. А тепер експерти Служби імміграції та натуралізації Міністерства юстиції і безпеки Нідерландів Ерік Геестман та Рональд Герардус ван Хем приїхали до Києва на прохання українських партнерів.

Комплексний тренінг, який вони провели, охопив багато тем, починаючи від таких важливих базових речей, як виробництво паперу і друкарські технології, та закінчуючи сучасними видами підробки документів. Учасники тренінгу проявили значний інтерес до матеріалів, привезених тренерами, а саме до зразків документів, що засвідчують особу, та конфіскованих підроблених документів. Програма тренінгу також передбачала, що за його результатами українські спеціалісти матимуть змогу поділитись отриманою інформацією і здобутими знаннями зі своїми колегами, тому деякі сесії були присвячені вдосконаленню навичок презентації.

Тренінг було проведено в рамках фінансованoго ЄС проекту MIGRECO («Посилення управління міграційними процесами та співпраці з питань реадмісії у Східній Європі»). MIGRECOдопомагає Україні розробити сучасну систему управління міграції у відповідності з найліпшими європейськими практиками, що також підтримає Україну на шляху до візової лібералізації з ЄС.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості