English | Українська

Українські та білоруські митники пройдуть тренінг із виявлення контрабандних товарів і сигарет

З 12 по 14 серпня 2014 Міжнародною організацією з міграції (МОМ) у співпраці з Міжнародним центром з розвитку міграційної політики (МЦРМП) буде організовано тренінг для 20 співробітників митних органів Республіки Білорусі та України з тематики виявлення контрабандних товарів і сигарет. Тренінг проводитиме міжнародний експерт із Головного митного управління Служби державних доходів Латвії.

Особливу увагу в ході тренінгу буде приділено ролі та діяльності митних органів у сфері боротьби з контрабандою сигарет і тютюнових виробів. Обговорюватимуться питання національного, регіонального та міжнародного співробітництва, попереднє розслідування, оперативно-розшукова діяльність, управління ризиками та оперативною діяльністю. Учасники поглиблять знання з проведення аналізу картини злочину, аналізу та використання індикаторів ризику для виявлення контрабанди тютюнових виробів і підробок, а також стратегічного аналізу тенденцій контрабанди сигарет.

Довідкова інформація:

Даний тренінг є частиною проекту «Сприяння у створенні електронної системи попереднього обміну інформацією між митними органами Білорусі та України (ПРІНЕКС)», фінансованого Європейським Союзом. Проект реалізується МОМ у співпраці з МЦРМП, відповідальним за тренінговий компонент. Заходи проекту включають регулярні міжвідомчі зустрічі та робочі групи зі зміцнення координації та співпраці, закупівлю програмного та технічного обладнання, семінари та навчальні поїздки з аналізу ризиків, захисту документів, боротьби з контрабандою товарів і корупцією, а також інформаційну компанію щодо переваг нової системи попереднього обміну інформацією, яка торкнеться широких верстви місцевого населення і комерційних перевізників. Одержувачами міжнародної технічної допомоги в рамках проекту ПРІНЕКС є Державний митний комітет Республіки Білорусь та Міністерство доходів і зборів України.

Для отримання докладної інформації про проект звертайтеся:

Пані Моніка Вебер, менеджер проекту, МЦРМП, monika.weber@icmpd.org

Пан Андрєй Зайцєв, координатор проекту, Представництво МОМ у Білорусі, azaitsev@iom.int

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості